Antoine de Saint-Exupéry powiedział, że „są ludzie pozbawieni poczucia czasu. Chcą zrywać kwiaty, które się jeszcze nie stały kwiatami: i wtedy okazuje się, że nie ma kwiatów.”

blumen (1)

Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, o każdej porze dnia i nocy, stworzyliśmy Przesyłkę Kwiatową PL – specjalizującą się w dostarczaniu przesyłek kwiatowych i drobnych upominków na życzenie klienta, pod wskazany adres. Dzięki czemu zamawianie kwiatów stało się jeszcze prostsze, szybsze i wygodniejsze, a przepiękne bukiety, wraz z bilecikami, wędrują do różnych miejsc i osób, by w subtelny i elegancki sposób przekazać uczucia, podziękowania, życzenia.

Przesyłka Kwiatowa PL - Kwiaciarnia

W naszej kwiaciarni znajdziecie Państwo piękne aranżacje kwiatowe ułożone z pomysłem, zgodnie z najnowszymi europejskimi trendami, a przede wszystkim z pasją, gdyż florystyka jest dla nas sztuką, która wydobywa piękno kwiatów. Dokładamy wszelkich starań, by każda kompozycja była przygotowana ze specjalnie dobranych kwiatów, z najwyższą starannością i dokładnością. Oferujemy pomoc z okazji różnych uroczystości, świąt, imienin, urodzin, rocznic, ślubu, a także przy każdym innym wydarzeniu, przy którym nie może zabraknąć żywej ozdoby.

Zapewniamy wysoką jakość, świeżość i trwałość naszych kompozycji kwiatowych oraz dbałość o szczegóły, by mogły jak najdłużej cieszyć odbiorcę. Ponadto dysponujemy szeroką gamą dodatków do kwiatów, takich jak: koszyki wiklinowe, figurki i drobne upominki, które można dołączyć do bukietu. W ofercie posiadamy również bileciki – kartki okolicznościowe załączane na Państwa życzenie. Dbamy o to, by oferta, którą Państwu prezentujemy była różnorodna, skomponowana według Państwa sugestii, dopasowana do indywidualnych gustów, dlatego nieustannie ją ulepszamy.

Obsługujemy klientów indywidualnych, którzy wiedzą jak ważne jest wyrażanie uczuć, pogłębianie relacji, przekazywanie życzeń i podkreślanie osobistego stosunku do obdarowanego za pomocą żywych kwiatów oraz drobnych upominków. Współpracujemy również z firmami, którym zależy na utrzymaniu odpowiedniego poziomu kontaktów, dostrzeżeniu bądź wyróżnieniu pracowników, kontrahentów czy współpracowników, właśnie tym nietuzinkowym prezentem, który pozostanie na długo w pamięci! Oferujemy także obsługę kwiatową imprez okolicznościowych, tematycznych oraz wykonanie kompozycji we wszelakiego rodzaju pomieszczeniach.

Jesteśmy w stanie dostarczyć kwiaty do dowolnego miejsca od 2 do maksymalnie 24 godzin od złożenia zamówienia z terminem dostarczenia w dni powszednie, soboty i niedziele.

Dzięki indywidualnemu i profesjonalnemu podejściu do każdego klienta, grono zadowolonych osób, korzystających z usług naszej Przesyłki Kwiatowej, stale się powiększa. Zapewniamy najlepszą jakość produktów, wzorową obsługę, terminowość i konkurencyjne ceny budzące wyłącznie życzliwy uśmiech u naszych klientów oraz adresatów. Ciągle podnosimy jakość wykonywanych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę 365 dni w roku!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów!

Uszczęśliw kogoś wysyłając mu kwiaty!